«Қ. Құлажанов атындағы Қазақ технология және бизнес» университетінде студенттердің ғылыми-зерттеу жұмыстарының жыл сайынғы республикалық байқауының «Мемлекеттік және жергілікті басқару» оқу бағдарламасы бойынша қорытындысы жарияланды.

2024 жылғы СҒЗЖ байқауының ІІ кезеңіне "Мемлекеттік және жергілікті басқару" білім беру бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарынан студенттердің 20 ғылыми-зерттеу жұмыстары келіп түсті.

Студенттердің ғылыми жұмыстарын қарап, ЖОО-ның конкурстық комиссиясы марапаттауға ұсынуға шешім қабылдады:

І дәрежелі дипломдармен-1 жұмыс

II дәрежелі дипломдармен-2 жұмыс