Ректор блогы

Құттықтау сөзі

Университет басшысының блогына қош келдіңіздер!

Мен сіздердің технологиялар мен бизнес бағыттары бойынша кадрлар даярлау бойынша еліміздің үздік жоғары оқу орындарының бірін таңдағаныңызға өте қуаныштымын.

Болашақ мамандығыңызда өз таңдауыңызды құптаймын және оқу қызметінде үлкен жетістіктер тілеймін. Университет басшылығы Сіздерді Болашақ мамандығыңызда жаңа білім алуға, барлық қиындықтарды табысты жеңуге және жоғары нәтижелерге қол жеткізуде табандылық танытуға шақырады!

Осы блогта сіз маған кез келген сұрақтарыңызды қоя аласыз. Мен университетіміздің одан әрі дамуына үлес қоса алатын сіздердің ұсыныстарыңыз бен бастамаларыңызға жауап беруге дайынмын. Сізге әрбір айтылған өтініштер, тілектер мен ұсыныстар назардан тыс қалмайтынын мәлімдеймін.

Сұрақтарыңыз бен ұсыныстарыңызды akutb@mail.ru.

Жасырын өтініш үшін төмендегі" сұрақ қою " үлгісін пайдаланыңыз, жеке деректеріңізді қалауыңыз бойынша көрсетіңіз

Сондай-ақ, қабылдауға 8(7172)725812 телефоны бойынша жазыла аласыз.

Қабылдау уақыты: 9.00 - 18.00 (дүйсенбі - жұма)

Студенттер кезексіз қабылданады

C уважением, Доктор технических наук, профессор, БАЙБЕКОВ СЕЙДИКАСЫМ НИЯЗБЕКОВИЧ,

"Қазақ технология және бизнес университеті" АҚ Президент-Ректоры