Жоғары білім беру сапасын қамтамасыз ету бойынша VI Еуразиялық форумы

2023 жылғы 13 қазанда Maqsut Narikbayev University базасында «Білім берудегі сапаны қамтамасыз ету жөніндегі тәуелсіз агенттік» ұйымдастырған «Жоғары білім беруді трансформациялаудың жаңа жолдары» тақырыбында жоғары білім берудегі сапаны қамтамасыз ету бойынша жыл сайынғы VI – Еуразиялық форум өтті.

Аталған бағдарлама бойынша ЖОО ректорлары мен шетелдік спикерлер баяндама жасады:

1 Пен Сергей Геннадьевич Провос (ректор) Maqsut Narikbayev University (КазГЮУ), доцент, з.ғ.к.

2 Дауленов Мирас Мухтарович Нархоз университетінің президенті, Басқарма Төрағасы, PhD докторы, доцент.

3 Еркинбаева Ляззат Калымбековна Басқарма мүшесі – әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетінің Академиялық мәселелер жөніндегі проректоры, профессор, з.ғ.д.

4 Dr. Джамиль Салми Әлемге әйгілі халықаралық жоғары білім сарапшысы, Бостон колледжінің жоғары білім беру орталығының басқарма мүшесі (АҚШ), CHEA жоғары білім беруді Аккредиттеу Кеңесінің (АҚШ) халықаралық тобының консультативтік кеңесінің мүшесі.

5 Жаутиков Бахыт Ахатович Басқарма мүшесі-Satbayev University академиялық мәселелер жөніндегі проректоры, профессор, т.ғ.д.

6 Нурахметов Бауржан Кумаргалиевич Алматы технологиялық университетінің бірінші проректоры, профессор, т.ғ.д.

7 Dr. Эстер Уэртес Каталондық аккредиттеу агенттігінің (Испания) сапаны қамтамасыз ету департаментінің басшысы.

8 Dr. Лия Лаури Эстония аккредиттеу агенттігінің бөлім бастығы, доктор PhD.

9 Искаков Ринат Маратович С.Өтебаев атындағы Атырау мұнай және газ университетінің ғылым және инновациялар жөніндегі проректоры, доцент, х.ғ.д.

Оқыту мен тиімді басқаруды жақсарту үшін Қазақ технология және бизнес университетінің басшылығы мен қызметкерлері осы форумға қатысты:

1 Нурбаева Майса Зейнуллиновна Сапаны қамтамасыз ету және аккредиттеу бөлімінің басшысы

2 Серимбетов Булат Абуталипович т.ғ. к., асс.профессор