"Туризм және сервис" кафедрасының аға оқытушысы Ш. И. Қарқынбаеваның кәсіби бағдар беру есебі.

2023 жылдың 7 наурызында Қазақ технология және бизнес университетінің "Туризм және сервис" кафедрасының аға оқытушысы Ш.И. Қарқынбаева Әлкей Марғұлан атындағы № 40 мектеп-лицейінде 11 сынып оқушыларымен кәсіптік бағдар беру жұмыстарын жүргізді.

Сонымен қатар, 2023 жылдың 14 наурызында Қазақ технология және бизнес университетінің "Туризм және сервис" кафедрасының аға оқытушысы Ш.И. Каркинбаева шейх Тамим бен Хамада Әл-Тани атындағы № 85 мектептің лицейінде 11 сынып оқушыларымен кездесіп, кәсіптік бағдар беру жұмыстарын жүргізді.

Кездесу барысында оқу орнының ерекшеліктері мен жетістіктері, мамандықтары мен оқу бағдарламалары туралы толық ақпарат ұсынылды.

Оқушыларға университетте мемлекеттік грантта және ақылы негізде білім алуға болатындығы туралы айтылды.

Школа-лицей № 40 им. Алькея Маргулана

Школа-лицей № 85 имени шейха Тамима бен Хамады аль-Тани