"Туризм және сервис" кафедрасының білім алушыларының "ABU TELP" халықаралық тағылымдамасының қорытындысы

2023 жылдың 8 қарашасында Туризм және сервис кафедрасы Түркия Республикасында ABU TELP (Tourism Experiental Learning Program) бағдарламасы бойынша халықаралық тағылымдамадан және тағылымдамадан өткен студенттермен баспасөз мәслихатын өткізді.

Баспасөз мәслихатына «Rixos President Astana» қонақ үйінің бас менеджері, Анталия Білім университетінің проректоры, деканы, Түркия Республикасы Елшілігінің өкілі, Қазақ технология және бизнес университетінің басшылығы, «Туризм және сервис» кафедрасының профессорлық-оқытушылық құрамы, кафедра және колледж студенттері қатысты.

Қазақ технология және бизнес университеті қызмет көрсету саласы мен туризм үшін мамандарды дайындайды, оның құрамына «Мейрамхана және қонақ үй бизнесі», «Туризм», «Халықаралық туризм» және «Қызмет көрсету саласындағы IT-технологиялар» білім беру бағдарламалары кіреді.

Қазақ технология және бизнес университетінің Туризм және сервис кафедрасы Rixos President Astana қонақ үйінің филиалы Анталия Білім университетімен бірлесе отырып 3 жылдан бері TELP (Tourism Experiental Learning Program) жобасын сәтті жүзеге асырып келеді.

Туризм бойынша халықаралық тәжірибелік оқыту бағдарламасының арқасында студенттер туризм және қонақүй бизнесін тегін оқуға бірегей мүмкіндік алады, бұл Түркияның қолайлы имиджін қалыптастыра алатын білікті мамандарды дайындауда заманауи туризм индустриясының көшбасшыларының бірі болып табылатын Түркия мемлекеті. Халықаралық бағдарлама студенттерге қарым-қатынасты, шет тілдерін білуді жақсартуға, байланыс орнатуға, ой-өрістерін кеңейтуге, жаңа құзыреттер мен дағдыларға ие болуға, өзін-өзі көрсетуге және болашақта табысты мансап үшін берік негіз қалауға мүмкіндік береді. Оқуды аяқтаған кезде түлектер Rixos қонақүйлерінде жұмысқа орналасуда басымдыққа ие болады.