"Технология және стандарттау" кафедрасындағы ғылыми-әдістемелік семинарлар

22.11.2023ж Технология және стандарттау кафедрасында «Өңдеу өнеркәсіп саласындағы шетелдік зерттеу әдістерінің тәжербесі және интеграция атты семинар » өтті. Семинарда , к.б.н Ботбаева Ж.Т және магистр, аға оқытушы Акжолтаева Ш.Н. Индия мемлекетінің Хайдарабад қаласындағы Ауыл шаруашылығын кеңейтуді басқару ұлттық институтында (MANAGE), «Ауыл шаруашылық өнімдерін өндіру фермерлер ұйымдарының FPOS өзекті мәселелерімен сұрақтары » атты тағлымдамадан өтіп , өз тәжербиелерімен бөлісті

"Технология және стандарттау" кафедрасының оқытушылары Карманова Г. К., Байрон Л. Ж., Рахимжанова А. М. Казань қаласының Казань Федералды университетінде, Татарстан Республикасында "білім беру саласындағы Жобаларды басқару" трегі бойынша біліктілігін арттырудан өткен оқытушылар үшін "Өңдеу өнеркәсібі саласындағы шетелдік зерттеу әдістерін тәжірибе және интеграциялау" тақырыбында ғылыми-әдістемелік семинар өткізді.

Семинар барысында оқытушылар оқытудың заманауи принциптерімен, ЖОО-да оқыту технологияларымен, оқытуды оқыту әдістемелерімен таныстырды.