Сіздерді дөңгелек үстелге қатысуға шақырамыз

"Дұрыс тамақтану өнімдерінің инновациялық технологиялары"

Сіздерді 2021 жылғы 03 желтоқсанда сағат 14.00 - де"ҚазТБУ" АҚ конференц залында-7 қабатта өтетін "салауатты тамақтану өнімдерінің инновациялық технологиялары" **дөңгелек үстелге қатысуға шақырамыз.

Дөңгелек үстелдің ұйымдастырушысы: Қазақ технология және бизнес университетінің "технология және стандарттау" кафедрасы.

Дөңгелек үстелдің мақсаты - "Үиж" кафедрасының ғылыми зерттеулерінің нәтижелерін және даму келешегін талқылау.

Дөңгелек үстелге қатысуға университеттің және басқа да жоғары оқу орындарының студенттері мен магистранттары, ПОҚ, тамақ және қайта өңдеу өнеркәсібінің мамандары шақырылады.

Астана қ., Қайым Мұхамедханов к-сі 37"а" АҚ "ҚазТБУ"
2021 жылғы 03 желтоқсан 14-00 сағ.
Модератор: АҚҚ."технология және стандарттау" кафедрасының профессоры, т. ғ. к.- Омаралиева А. М

![pd image. PNG] (https://kaztbu.kz/storage/app/uploads/public/619/37c/fc5/61937cfc56299484832147.png) дөңгелек үстел бағдарламасы