"Технология және стандарттау" кафедрасының ПОҚ ғылыми семинар уақытынан

2023 жылдың 28 сәуірінде "Тағамдық құндылығы жоғары нан-тоқаш өнімдерін алу технологиясын әзірлеу" тақырбы бойынша "ИННОВАТОР" ҒЫЛЫМИ-ӨНДІРІСТІК КӘСІПОРНЫ" ЖШС ұйымдастырған "Технология және стандарттау" кафедрасының профессорлық-оқытушылық құрамы мен бизнес өкілдерінің қатысуымен семинар өтті. Семинарға қатысушыларға наубайхана өндірісі саласындағы "НПП Инноватор" ЖШС жаңа әзірлемелерімен таныстырды, олар микроэлементтермен (нанокарбоксилаттармен) және астық кебегімен (қарақұмық, сұлы, жасымық кебегі) байытылған нанның жаңа түрлерінің бірнеше үлгілерін ұсынды. Семинарға тақырыбы бойынша, әзірленген нан- тоқаш өнімдерінің дәм тату арқылы органолептикалық қасиеттерін анықтады. Семинар аяқталғаннан кейін барлық қатысушыларға сертификаттар табысталды.