Home / Жаңалықтар / Презентация учебного пособия «Автоматика и системы управления возобновляемыми источниками энергии»

Бүгін, 2023 жылдың 31 қазанында «Ақпараттық технологиялар» кафедрасында «Жаңартылатын энергия көздерін автоматтандыру және басқару жүйелері» оқулығының тұсаукесері п.ғ.к., доцент. профессор Ақышев Қ.М. және Акишева Л.

Ұсынылған оқу құралы теориялық негіздерін, жабдықтың жұмыс істеу принциптерін, басқару автоматикасын, элементтерді есептеу мысалдарын, күн және жел қондырғыларын орнату және пайдалану ережелерін көрсетеді.

Жаңартылатын энергия көздері (ЖЭК) жабдықтарын пайдалану кезінде техниктер кездесетін мәселелерге көп көңіл бөлінеді.

Оқулық «Автоматтандыру және басқару» білім беру бағдарламасы бойынша бакалаврларға, магистрлерге, техникалық жоғары оқу орындарының, колледждердің оқытушыларына арналған.