Home / Жаңалықтар / Поздравление победителей V Международной студенческой олимпиады

Поздравление победителей V Международной студенческой олимпиады

"Қазақ технология және бизнес университеті" АҚ президенті – ректоры С. Н.Байбеков Туризмнің белсенді түрлерінің технологиясы мен тактикасы бойынша V Халықаралық студенттер олимпиадасының жеңімпаздары"Легион"командасын құттықтады. Команда құрамына "Туризм және сервис" кафедрасының студенттері Тұрарова К. М., Адылхасын А. С., Жоламан Р., Жәнібек Ж. Г. Мұхамедрахимов А., Айдарбеков Ш. «Легион» командасы 3-ші орынға ие болды! Осы қиын, бірақ қызықты жарыстарда жеңістеріңізбен құттықтаймыз. Спортта ең мықтысы әрқашан жеңіске жетеді. Спортшылар өздерінің табандылығының, еңбекқорлығының және қалаған мақсатына жетуге деген ұмтылысының арқасында ғана жеңіске жетті. Сіздердің жеңістеріңіздің әрқайсысыларыңызды үлкен жетістік пен даңққа жақындатсын. Алда мыңдаған осындай марапаттар мен сәтті конкурстар күтіп тұрсын!