Home / Жаңалықтар / Қ. Құлажанов атындағы «Қазақ технология және бизнес университеті» «Студенттерге арналған стресс-менеджмент» тақырыбындағы іс-шараның қорытынды

Өткізілген күні: 27.02.2024 ж.

Қатысушылар саны: 20

Мақсаты: Стрессті және оның денсаулық пен оқу үлгеріміне әсерін анықтау.

Студенттер үшін стресстің жалпы көздерін талқылау.

Іс-шара бағыты: Тренинг

Көрнекілігі: Психологиялық техникалар, Бектың мазасыздық шкаласы, психологиялық ойындар мен жаттығулар.

2024 жылдың 27 ақпан күні Қ. Құлажанов атындағы Қазақ технология және бизнес университетінде магистр-психолог, аға оқытушы Сабырбай Бекболат Еділбайұлының ұйымдастыруымен студенттер арасында стресс көзін анықтау, және стрессті тиімді басқару әдістерін насихаттау үшін «Студенттерге арналған стресс-менеджмент» тақырыбында тренинг өткізілді.

Аталмыш шараға студенттер аса қызығушылықпен қатысты. Студенттер іс-шарадан алған әсерлерімен бөлісіп, кері байланыс орнатты. Сөз соңында Сабырбай Б.Е. қатысушыларға алғысын білдіріп, тренингті аяқтады.