Көктемнің әсем мерекелерінің бірі ҚазТБУ аруы- 2022 өтті

Байқауының кастингіне 2 факультеттен 70 үміткер қатысып, жартылай финалға 15 қыз өттіп, ал финалда 9 қыз қатысып, бақ сынады.

Бұл байқау музыкалық жас өспірімдер театырының сахынасында өтті, залды сұлулық атмосфера жайлап, көрермендерге лық толы болды. Әр қатысушыны қошеметпен қарсы алып, жылулық пен достық қолдау көрсетіп, жанкүйер болды. Сырттан шақырылған қонақтарымыз бен демеушілерімізде болды. Бұл мерекелік іс-шара Нұр-Сұлтан қаласының Жастар саясаты мәселелері басқармасының қолдауымен және қыздыарымызға шәш үлгісін жасап, бояндырып, сәндеген К.Жаннет Бюьти студиясына, қаржылай көмек көрсеткен Нұрсұлтан Назарбаев халықаралық әуежай басшысы, депутат Ғабит Калиевичке алғысымыз шексіз. Бізге ерекше қолдау көрсеткен қонақтарымыз бен демеушілерімізге алғыс білдіреміз. Арнайы қонақтарымыз Астана аруы, Қазақстан аруы және модельдік агентство «Примовера» скаут директоры Алиби мырза, Нур-Султан қаласындағы «Этикет» мектебінің директоры Сая Абдуғани мен "Amanat" партиясының коммуникация және талдау департаментінің директоры Мұхаммед Абдыәшімұлына да алғысымызды білдіреміз. Сондай-ақ, Нур-Сұлтан қаламыздың бетке ұстар жастары қаламыздың, ЖОО жастар ісі жөніндегі комитеттің тореағалары, NS жастары, альянс студенттері, және Қазақстан халқы ассамблея орталығынан да қонақтарымыз келіп қуантты. Ал кешіміздің хейдлайнері эстрадамыздың жарық жұлдызы, әнші Зарина Омарова ән-салып, көрермендердің ыстық ықыласына бөленді.

Жалпы байқау 4 турдан тұрды:

• 1-тур ол жалпы би, қыздар «Рухты ару» әніне би қойылымымен іс- шарамны ашып қошеметке ие болды
  • 2-тур таныстыру. Бұл жерде аруларымыздың жүріс тұрысына баға берілді.
  • 3 – Әр қатысушы аруымыз ортаға өз өнерлерін салды. Қыздарырымыз бірінен –бірі өткен талантты, өнерлеріне көзң ғана тоймай көңіліңде толатын көріністер болды. Ән де болды би де, көріністе көрсетті.
  • 4 – тур ол кеш көйлектер дефилесі болды. Әсем –сәнді көйлеутерімен қоса жүріс – тұрыстарына да баға берілді.

Әділ-қазылар алқасына шешім қабылдау оңайға түспеді, алайда жеңімпазды анықтауға тиісті. І Вице мисс- аруы 2 нөмерлі қатысушы аруымыз Базарбаева Жұлдыз –«Биотехнология» тобының 2 курс студенті атанды

Вице мисс ІІ – 7 нөмерлі қатысушы аруымыз Алпысбаева Жанар дизайн мамандығының 2 курс студенті атанды

ІІІ Вице мисс титулын женіп алған -3 нөмерлі қатысушы аруымыз Салимоллаева Мадис «Мейрамхана ісі және қонақ үй бизнесі» мамандығының 1 курс студенті.

Және «Инстаграмм аруы» номинациясын 1 нөмерлі қатысушы аруымыз -Сұлтан Томирис, ҚазТБУ колледжінің атынан шыққан жалғыз қатысушы, "Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу"мамандығы бойынша 2 курста студенті жеңіп алды. Бұл байқайды инстаграмм желісінде дауыс беру арқылы өткізген болатынбыз.

Бас жүлдені 9 номерлі қатысушы - Иманғазиева Меруерт "Мейрамхана ісі және мейманхана бизнесі" мамандығы бойынша оқитын 2 курс студенті «ҚазТБУ аруы -2022» атанды. «Астана аруы -2022» байқауына жолдама алды. Бұл байқаудан да жүлделі орын иеленетініңе еш күмәніміз жоқ. Сәттілік саған!

Қатысқан аруларға алғыс айтып және жеңіске жеткен аруларымызды шын жүректен құттықтаймыз. Оы мерекелік іс- шарамыздың жоғары деңгейде өтуі тікелей тәрбие жөніндегі декан орынбасарлары мен тәрбие ісі және әлеуметтік сұрақтар бөліміне қарасты жастар ісі жөніндегі комитет мүшелерінің қолдауларының арқасында. Барлықтарыңызға алғыс білдіреміз!