Факультеттің сапасын қамтамасыз ету жөніндегі комиссия отырысын өткізу «Экономика және сервис»

2022 жылғы 19 желтоқсанда сағат 16.00-де «Туризм және сервис», «Есеп және қаржы», «Экономика және басқару» кафедраларының, сондай-ақ жұмыс берушілердің: «Rixos» ГРК кадрлар бөлімінің бастығы А. К. Сұлтановтың, «Жұмбақ тас» ГРК директоры С.У. Жақсылықовтың, "Аружан" туристік фирмасының сату бөлімінің бастығы Д.А. Дүйсекова, «Туристік Қамқор» корпоративтік қорының директоры А. Б. Есілов, «Саят» туристік фирмасының директоры И. Ю. Рей, «Аудит және бағалау орталығы» АҚ ЖШС директоры Б. К. Балтабаев, «Банк Центр Кредит» РКО директоры А. Т. Қожахметова, «AMANAT» партиясының Саяси менеджмент академиясы директорының орынбасары С. С. Бақтымбет, «KAZAKH INVEST Ұлттық компаниясы» АҚ аппаратының басшысы А. А. Нұрсейітов, «Қазақ өнеркәсіп институты» ЖШС директоры М.М.Ыдырысов, Макроэкономикалық зерттеулер және болжау орталығының директоры, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі жанындағы АҚ «Экономикалық зерттеулер институты» Е.И.Таутенов, ЖШС «Қазіргі заманғы қоғамды зерттеу институты» директоры М.З.Қажыкен, Мемлекеттік қызмет істері агенттігі басқармасының басшысы Е. А. Сарымбетов, ҚР Президенті жанындағы Қазақстандық стратегиялық зерттеулер институты директорының орынбасары А.С.Жолдыбалина, «AMANAT» партиясының қоғамдық саясат Институты директорының орынбасары Ахметжанов С.Б. қатысуымен «Экономика және сервис» факультетінің сапасын қамтамасыз ету жөніндегі комиссияның отырысы өтті, білім беру бағдарламаларын жаңартуды және 2023-2024 оқу жылына арналған бакалавриат және магистратура бойынша жаңа білім беру бағдарламаларын әзірлеуді талқылау үшін. Эдвайзерлер кафедралардың әрбір білім беру бағдарламалары бойынша презентациялар ұсынды.