"Экономика және басқару" кафедрасының ғылыми-әдістемелік семинары

2023 жылғы 17 қарашада "Экономика және басқару" кафедрасы жұмыс жоспарына сәйкес 2023 жылғы 28 наурызда қабылданған «ҚР жоғары білімді және ғылымды дамытудың 2023-2029 жылдарға арналған жаңа тұжырымдамасы» бойынша ғылыми-әдістемелік семинар өткізді.

"ҚР жоғары білім мен ғылымды дамытудың негізгі бағыттары мен индикаторлары" тақырыбында э.ғ. д., профессор, РАЕ академигі Садвокасова Куляш Жабыковна баяндама жасап, Қазақстан Республикасындағы жоғары білім мен ғылымды дамытудың жай-күйін баяндады. Баяндамада Қазақстан Республикасындағы жоғары білім мен ғылымның жағдайы мен дамуы бойынша SWOT-талдаулардың нәтижелері, сондай-ақ алдағы 6 жылға арналған жоғары білім мен ғылымның дамуын айқындайтын 19 индикатор туралы баяндалды.

Профессор К. Ж Садвокасованың баяндамасы семинарға қатысушылар тарапынан үлкен қызығушылық тудырды, олардың арасында басқа да кафедралар мен технологиялық факультеттің өкілдері болды. Ғылым мен жоғары білім беруді одан әрі даму жолдары туралы қызу пікір алмасу болды. Қазіргі уақытта "Экономика және басқару" кафедрасы ҚР жоғары білім мен ғылымды дамытудың 2023-2029 жылдарға арналған тұжырымдамасындағы 19 индикаторды негізге ала отырып, келешекке арналған өзінің стратегиялық жоспарын әзірлеуде.