Беларусь Республикасынан келген делегацияның сапары

2022 жылдың қараша айында "Беллегпром" (Беларусь Республикасы) ірі концернінің делегациясымен кездесу ұйымдастырылды.

Концерннің басшылық құрамы, Қазақстан Республикасындағы Беларусь Республикасы Елшілігінің кеңесшісі, Астана қаласындағы жеңіл өнеркәсіптің жетекші кәсіпорындарының басшылары, сондай-ақ ҚазТБУ өкілдері, оның ішінде "жеңіл өнеркәсіп технологиясы және дизайн"кафедрасының профессорлық-оқытушылық құрамы қатысты.

Кездесу жемісті өтті, оқытушылардың біліктілігі мен тағылымдамасын арттыру, студенттердің академиялық ұтқырлығы, жеңіл өнеркәсіп саласындағы ғылымды дамыту бойынша бірлескен бағдарламалар құру мақсатында Беларусь жоғары оқу орындарымен және кәсіпорындарымен өзара тиімді ынтымақтастықты нығайту жөнінде келісімге қол жеткізілді.