2023 жылғы 13 ақпанда Rixos President Astana (конференц-зал), Д. Қонаев көшесі 7 базасында ҚҰРМАНҚҰЛОВА НҰРЖАМАЛ ЖҰМАҒАЗҚЫЗЫ ҚҰРМЕТІНЕ ЭКОНОМИКА ҒЫЛЫМДАРЫНЫҢ КАНДИДАТЫ, ҚАУЫМДАСТЫРЫЛҒАН ПРОФЕССОРДЫҢ 60 ЖЫЛДЫҒЫНА АРНАЛҒАН "ҚАЗАҚСТАННЫҢ ИНДУСТРИЯЛЫҚ ҚОНАҚЖАЙЛЫЛЫҒЫ ЕЛ ЭКОНОМИКАСЫН ДАМЫТУДЫҢ БӘСЕКЕЛЕСТІК АРТЫҚШЫЛЫҒЫ РЕТІНДЕ" АТТЫ ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ҒЫЛЫМИ – ПРАКТИКАЛЫҚ КОНФЕРЕНЦИЯ ӨТКІЗІЛДІ.

Конференцияның ашылуы алыс және жақын шет елдер қонақтарының қатысуымен салтанатты форматта өтті.

Конференция модераторы- Жүнісова Әлия Анарханқызы-PhD докторы, "Туризм және сервис"кафедрасының меңгерушісі.

Құттықтау сөзі:

Жаманғарин Дусмат Саматұлы-оқу-әдістемелік жұмыс жөніндегі Проректор

Алтынбек Серік Атақонысұлы-ғылыми жұмыс және сыртқы байланыстар жөніндегі Проректор

Барлықов Ерболат Көпсекбайұлы-тәрбие және әлеуметтік жұмыс жөніндегі Проректор

Нұрғалиева Алмагүл Шаймұратқызы - "Экономика және сервис" факультетінің деканы

Қатысушылардың сөз сөйлеуі:

1.Tancel Tercan-Rixos President Astana бас менеджері - Abu Telp халықаралық тағылымдамасына қатысушы студенттерге сертификаттар табыстау.

2. Муталиева Ляля Маратовна-Э.ғ. к., Еуразия ұлттық университетінің "Туризм" кафедрасының қауымдастырылған профессоры.Л.Н. Гумилева. Баяндаманың тақырыбы: "Туризм және мейрамхана дело және қонақ үй бизнесі бағыты бойынша бәсекеге қабілетті түлектің моделі".

3.Оразымбетова Бақыт Камалқызы-ҚР еңбек сіңірген туризм қызметкері, ҰКН бойынша ЮНЕСКО мүшесі, ҚР ИКОМ мүшесі, ҚР еңбек сіңірген экскурсовод. Баяндама тақырыбы: Ақмола облысының ішкі және келу туризмінің драйвері ретіндегі табиғи және тарихи-мәдени мұрасы".

4. Рей Инна Юрьевна-PhD докторы, "Туристік Қамқор" қорының төрағасы, Қазақстан Республикасы туроператорлар қауымдастығының президенті.Баяндаманың тақырыбы: "Қазақстан туристерінің құқықтарына кепілдік беру жүйесі".

5. Nurfer Tercan – Doctor PhD. Topic of the report: « International marketing in the tourism industry».

6. Руденко Людмила Геннадьевна-Э.ғ. д., "Экономика және қаржы" факультетінің деканы Мәскеу университеті. С. В. Витте. Баяндаманың тақырыбы: "өңірлердің тұрақты даму деңгейін бағалау әдістемесі".

7. Бектемирова Халида Саидовна-Ресей кооперациясы қазан кооперативтік университетінің практика, курьерлер және жұмысқа орналастыру орталығының басшысы. Баяндаманың тақырыбы: "Қазақстан Республикасы мен Татарстан Республикасының туристік саладағы өзара іс-қимылы".