Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің Дәрістері

Қазақ технология және бизнес университетінің кітапханасы сіздің назарыңызға "Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы Н. Ә.Назарбаевтың әлемнің жетекші университеттеріндегі дәрістері"кітабын ұсынады.

ӘОЖ 342 ББК 67.400.6 Л 43

Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы Н. Ә.Назарбаевтың әлемнің жетекші университеттеріндегі дәрістері. Нұр-Сұлтан: Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы Кітапханасы, 2020. – 576 б.

ISBN 978-601-7824-86-0 Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы Н. Ә.Назарбаевтың әлемнің жетекші университеттерінде, ғылыми орталықтарында және Ұлттық академияларында оқыған дәрістері қазіргі Қазақстан мемлекеттілігінің қалыптасу тарихын ашып көрсетеді, мемлекеттің ішкі және сыртқы саясатының басымдықтарын, сондай-ақ Қазақстан Республикасының экономикалық және әлеуметтік даму модельдерін талдайды.

Кітаптың мазмұны білім беру, ғылыми және мәдени байланыстарды дамытуға қосқан зор үлесі үшін Нұрсұлтан Әбішұлы Назарбаевтың наградалары, құрметті атақтары мен сыйлықтары туралы мұрағаттық фотоматериалдармен және ақпараттармен сүйемелденеді әлемдік ғылыми қоғамдастықтың мойындаған жетістіктері үшін, отандық және әлемдік ғылымның, мәдениет пен технологияның дамуы үшін қызмет еткені үшін.

Басылым отандық және шетелдік ғылыми-сарапшылық қоғамдастыққа, саясаттану, Халықаралық қатынастар және әлемдік экономика саласындағы практикаларға, ЖОО студенттері мен оқытушыларына, сондай-ақ қалың оқырманға арналған.

![pd image. PNG] (https://kaztbu.kz/storage/app/uploads/public/619/37c/fc5/61937cfc56299484832147.png) Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің дәрістері