"Қазақстан халқына" Қоғамдық қорының білім беру гранттарының иелері

Қазақ технология және бизнес университетінің бірінші және жоғары курс студенттері "Қазақстан халқына" Қоғамдық қорының Білім беру гранттары" қайырымдылық бағдарламасы бойынша гранттарға ие болды. Бағдарламаның мақсаты ауыл мектептерінің түлектері мен халықтың әлеуметтік осал топтарынан шыққан студенттерді қолдау, ел азаматтарының осы санаты үшін жоғары білімнің қолжетімділігін арттыру болып табылады. Үкіметтік емес ұйымдар ҚазТБУ-нің оқуға түскен және оқып жүрген студенттері арасында өткізілген конкурстардың қорытындылары бойынша қордың гранты мен стипендиясына үміткер анықталды. Бағдарламаға қатысушыларды іріктеу критерийлері:

• мүмкіндігі шектеулі, оның ішінде мүгедек болып табылатын студенттер
  • кәмелетке толғанға дейін жетім немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған студенттер
  • ауылдық жерлерден аз қамтылған көп балалы отбасылардан шыққан студенттер,
  • 1 және 2 топтағы мүгедек балаларды тәрбиелеп отырған толық емес отбасылар қатарындағы студенттер;,
  • ата-анасы/ата-анасы 1 және 2 топтағы мүгедектер болып табылатын студенттер. Конкурстық іріктеу нәтижелері бойынша біздің келесі студенттер "Қазақстан халқына"ҚҚ-ның гранттары мен стипендияларының иегерлері атанды. Келесі грант иегерлерін шын жүректен құттықтаймыз және оларға болашақта жоғары білікті мамандар және біздің университеттің табысты түлектері болуды тілейміз.

Грант иегерлері:

1. Азенова Аружан Айбеқызы