Қазан қаласындағы Халықаралық жазғы мектеп

Қазан (Еділ) федералды университетінің базасында 2023 жылғы 11-21 шілде аралығында кафедра оқытушылары: профессор Садвокасова К.Ж.; магистрлер Карманова Г.К., Байрон Л.Ж., Рахимжанова А.М. "Білім берудегі жобаларды басқару" тақырыбы бойынша кәсіби біліктілігін арттырды.

Сонымен қатар, Ресей тарапы жастар үшін "Жазғы университет. Инновация. Достастық. Жастар" тақырыбына 2 курс студенттері қатысты: Оңдасынов Рамиль, Сақтанбаев Бексұлтан.

Қаржылық шығындар Ресей Федерациясының бюджет қаражаты есебінен жабылды.

Айта кету керек, профессор, экономика ғылымдарының докторы Қ.Ж. Сәдуақасова университет атынан өзімен бірге әкелінген ұлттық сыйлықтарды: камзол, орамал, кәдесыйлар табыс етті. Бұл сыйлықтар үлкен алғыспен қабылданды.

Біздің оқытушылар университетіміздің тарихын жақсы таныстырды, ол үлкенаниемыласпен қабылданды. Біздің оқытушыларымыздың сұхбаттарын Қазан федералды университетінің теледидары алып жатты және бейнеролик Бір уақытта 40 оқу ғимаратында көрсетілді.

Оқытушылар мен студенттерге арналған бағдарлама тек дәрістер, семинарлар, практикалық сабақтар ғана емес, сонымен қатар Татарстанның тарихи және инновациялық көрікті жерлеріне баратын экскурсиялар мен мәдени іс-шараларды қамтыды. Свияжск аралына, Иннополис пен планетарийдің заманауи инновациялық университетіне бару ерекше әсер қалдырды.

Ең бастысы, бағдарлама оқытушыларға коммуникативтік дағдылар мен оқыту әдістемесін жетілдіруге мүмкіндік берді.

Оқу аяқталғаннан кейін қатысушыларға халықаралық сертификаттар берілді.