Азаматтардың міндеттері мен қоғамдық қауіпсіздікті талқылау

12.12.2023 ж. Нұра ауданы әкімдігінің атынан әкімнің орынбасары Әлия Маратқызы Әбсеметова, Нұра ауданы прокуратурасының органдарымен Нұра ауданы прокуратурасының прокуроры Е. Е. Сейткерей, Нұра ауданы прокурорының орынбасары Б. С. Асқаров ,Астана қаласы Нұра ауданының полиция басқармасы және біздің университетте "Экономика", "Менеджмент","ГМУ"," Қаржы", «Есеп және аудит» ББ 1-3 курс студенттеріне арналған бірлескен іс-шара өтті, Іс-шара тақырыптары шеңберінде" Терроризм",""Мемлекеттік қызметкер этикасы"," Вандализм", және «Әкімшілік құқық бұзушылықтарға нөлдік төзімділік" тақырыптары шеңберінде өткізілді. Мемлекеттік қызметтегі жауапкершілік пен этиканың негізгі аспектілері талқыланды.

Бұл маңызды тақырыптар азаматтық міндеттерге саналы көзқарасты қалыптастыруға бағытталған және қоғамдық қауіпсіздіктің маңыздылығын көрсетеді.