Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министірлігінің жоғары және жоғары оқу орынан кейінгі білім комитетінің № 14-0/1886-ВН 30.11.2023 ж. хатына сәйкес Қазақ технология және бизнес университеті «Әлеуметтік-гуманитарлық пәндер» кафедрасының профессоры, философия ғылымдарының кандидаты Баимбетова Р.К., аға оқытушы, магистр Кенжебулатова А.М., Кабдий Н.Г., Лузанов В.А. университеттің білім алушы жастар арасында, елдегі саяси өзгерістер мен соңғы конситуциялық реформалардың ережесін түсіндіре отырып, «Қазақстандағы президент институтының негізгі бағыттары, оның дамуы мен маңызды аспектілері» тақырыбында дәріс өткізді.

Дәріс барысында суреттер

Білім алушы жастар

Профессор, философия ғылымдарының кандидаты Баимбетова Р.К.

Аға оқытушы Кенжебулатова А.М.

Ағаоқытушы магистр Кабдий Н.Г.

Ағаоқытушы магистр Лузанов В.А.