Мемлекет басшысы Қасым-Жомарт Тоқаевтың Қазақстан халқына арнаған жолдауында саяси реформалардың ауқымды бағдарламасын ұсынуына байланысты Қазақстан Студенттер Альянсінің төрағасы Түстікбаев Ілияс Нұрболұлы мен атқарушы директоры Теңгебаев Азат Қазақ Техналогия және Бизнес университеті студентерімен кең көлемде кездесу өткізді. Кездесу барысында студенттерге ата заңымызға енгізілетін өзгерістер тұрғысында түсіндірме оқылып, орындалар өзгерістердің болашақтағы орындалар оңтайлы жақтары жағынан анықтамалар берілді. Және студенттер өздерінің көкейде жүрген сұрақтарын қойып , тұшымды жауаптар алды.