Астана қаласындағы №52 мектепте кәсіптік бағдар беру бойынша есеп. «ТЛПиД» кафедрасының оқытушылары Сагинтаева С.А. және Еркін А. Өткізілген күн 24.02.23, уақыты – 10.00-14.00.

«ТЛПиД» кафедрасының мәжілісінде жарияланған кәсіптік бағдар беру жұмысының кестесіне сәйкес №52 мектепте өткізілді.

Кәсіптік бағдар беру жұмысы аясында студенттермен кездесу өткізіліп, сайт туралы, талапкерлерді қабылдау ережелері жайлы ақпарат берілді. Мектеп оқушылары таңдаған мамандықтары бойынша білімнің маңыздылығын, мамандықтардың болашағын, сапалы білім құндылығы жайында ақпараттар алды.

Кездесуде 11 сынып оқушылары ҚазТБУ-дағы мамандықтарға қызығушылық танытты. Студенттер көптеген сұрақтар қойып, 28 ақпанда өтетін «Ашық есік күніне» шақырылды. Сонымен қатар студенттер мен ата-аналарға университет кітапшалары таратылды.