Қала әкімі А. Көлгінов ҚазТБУ 1 курс студенттеріне грант тапсырды

16.09.2022 ж. Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің ғимаратында қаланың әкімі Алтай Көлгінов 2022 жылы Астана қаласының жоғары оқу орындарына түскен 1 курс студенттеріне гранттар берді. Кездесуге студенттері Әкімнің гранттарына ие болған Астана қаласының жоғары оқу орындарының ректорлары да қатысты, Алтай Көлгінов грант иегерлерімен кездесуде " Білім алу және түлектерді одан әрі жұмысқа орналастыру үшін жағдай жасау өте маңызды. Мысалы, жаңа оқу жылында педагогикалық және медициналық мамандықтар бойынша жоғары білім алуға 1300-ге жуық грант бөлінгенімен, әлеуметтік көмек бойынша жеке бағдарлама да бар. Қала университеттерінде оқуға ақы төлеу түрінде әлеуметтік көмек халықтың әлеуметтік осал топтарынан талапкерлерге көрсетілді. Оқу ақысын төлеу түріндегі әлеуметтік көмек жетім балалар, балалар үйлерінің түлектері, бала кезінен мүгедектер, көп балалы отбасылардан шыққан балалар және т. б. арасында бөлінетін болады. Жалпы білім беретін мектептер түлектерінің ішінен 2022-2023 оқу жылына арналған ҚазТБУ-да оқу ақысын төлеу үшін Астана қаласының әкімінен әлеуметтік көмек алғандардың тізімі:

1. Мусина Диляра Жасланқызы - Дизайн
  2. Өмірғазы Аңсар Айдынұлы - Дизайн
  3. Гурьев Егор Владимирович - Ақпараттық технологиялар

Астана қаласы әкімі гранттарының иегерлерін шын жүректен құттықтаймыз және оларға болашақта жоғары білікті мамандар және біздің университеттің табысты түлектері болуды тілейміз.