2023 жылғы 14 сәуірде "қазіргі және болашақ ғылымы"тақырыбында халықаралық ғылыми-практикалық конференция өтті.

2/504 аудиторияда "Қазіргі әлемдегі экономиканы дамытудың өзекті мәселелері" тақырыбында 5 секция жұмысы өтті, онда "Экономика", "Мемлекеттік және жергілікті басқару", "Менеджмент"білім беру бағдарламалары бойынша студенттер мен магистранттар қабылданды. Секция жұмысында "кәсіпорындағы еңбек ресурстарын басқарудың тиімді тәсілдері", "электрондық сауданы дамыту трендтері", "ЕАЭО жұмыс істеуінің экономикалық мәселелері"сияқты өзекті тақырыптар қозғалды. Студенттер 1, 2 және 3 дәрежелі дипломдармен марапатталды. Секция жұмысы танымдық түрде өтті және аудиторияның қызығушылығын тудырды.