2022 жылы 14-18 наурызда Нұр-Сұлтан қаласында кикбоксингтен Республикалық турнир өтті

Чемпионымыз Қостанай облысы, Әулиекөл ауданында 2001 жылдың 15 наурыз айында туылды. Спортпен 5 жасынан бастап қызығып, кикбоксингпен айналысып жүргеніне 6 жыл болды. Өзбекістан Республикасының Ташкент қаласында өткен чемпионатта Азия чемпионы атанып, Еуропа чемпионатына жолдама алып, Италия қаласында өткен турнирден қола медаль алды. Қазақстан туын әлемге танытып жүрген азамат біздің университетіміздің қабырғасында оқып, білім алып жатқанын мақтан тұтамыз. Сендей азамттар елімізде көп болсын!

КазУТБ университетінің басшылығы сені жеңісіңмен және туылған күніңмен құттықтайды. Қанатың талмай, әлемді мойындатқан чемпион болуыңа тілектеспіз!