2022 жылғы 14-15 наурызда ҚазТБУ-да ЖОО ішіндегі кезекті пәндік олимпиада өткізілді.

ЖОО ішінде өткен пәндік олимпиаданың 1 турына "Графикалық дизайн", "сән дизайны", "Сәулеттік дизайн"білім беру бағдарламаларының 3-4 курс студенттері қатысты. Өткізу түрі-офлайн.

Олимпиаданың мақсаты:

 Студенттердің креативті-аналитикалық ойлауын қалыптастыру және дамыту ;

 Әлеуетін барынша ашу үшін жағдай жасау ;

 Әрі қарай зияткерлік дамуға және кәсіби қызметке бағытталған дарынды және талантты студенттерді анықтау.;

 Студенттердің өнімді көркем-шығармашылық қызметін жандандыру, сондай-ақ дизайн саласында одан әрі дамуға және кәсіби бағдарлауға қызығушылықты сақтау.

ЖОО ішіндегі пәндік олимпиада келесі пәндер бойынша өткізілді:

 3 курс "Графикалық дизайн элементтері мен процестері", "Сәулеттік дизайн элементтері мен процестері", "Костюм дизайны элементтері мен процестері"пәндері бойынша өтеді.;

 4 курс "Графикалық дизайн объектілерін жобалау"," Сәулеттік дизайн объектілерін жобалау"," костюм дизайны объектілерін жобалау "пәндері бойынша

Пәндік олимпиаданы өткізуге кафедраның жетекші оқытушылары, комиссия мүшелері: кафедра меңгерушісі Б.Т. Нұрмұхамбетова, "Дизайн" мамандығы бойынша пәндік олимпиада төрайымы – С. А. Сағынтаева, төраға орынбасары қатысты. комиссия-Бекзат А. Б., Белькова Т. В.

3,4 курс студенттерінің шығармашылық жұмыстарын қарап, "ТЛП және Дизайн" кафедрасы комиссиясының шешімімен марапаттауға ұсынылды:

Графикалық дизайн (3 курс):

1 орын-Стрельцов Александр

2 орын-Мусабаева Дильбар, Елемесова Адема

3 орын-Кублашев Салауат, Айтымова Айгерим

Сәулет дизайны (3 курс)

1 орын-Нұртазина Алина

2 орын-Дошаева Гаухар, Бейсенбай Гульсая

3 орын - Бегмағамбетова Меруерт, Өтепова Әсел, Буряк Руслан

Графикалық дизайн (4 курс)

1 орын - Саберлинова Зарина

2 орын-Толеш Алтынай

3 орын-Ахметова Дариға

Сән дизайны (4 курс)

1 орын-Әли Жанел

2 орын-Бейімбетова Гүлбану

3 орын-Нусупходжа Айгерим, Кушенова Анель

Сәулет дизайны (4 курс)

1 орын - Темірболатов әділ

2 орын-Жанатаев Даулет, Копырин Артур

3 орын-Мустапаева Аяулым, Нышан Жансұлу, Аманжолов Әмір

Жоғары оқу орындары олимпиадасының барлық қатысушыларын және "ТЛП және Д" кафедрасының оқытушыларын құттықтаймыз және шығармашылық табыс тілейміз!