2022 жылдың 27 қыркүйегінде "Алтын дала-2022"іс-шарасы өткізілді

2022 жылдың 27 қыркүйегінде Халықаралық туризм күнін мерекелеу аясында «Туризм және сервис» кафедрасы "Туризм" және «Халықаралық туризм" білім беру бағдарламасы бойынша 1 курс білім алушыларына арналған "Алтын Дала-2022" спорттық танымдық іс-шарасын өткізді Іс-шараға Қазақстандық туристік ассоциациясы директорының орынбасары А.М.Шаймуханова, Қазақстанның туроператорлар қауымдастығының төрайымы, "Саят" туристік агенттігінің директоры И.Ю.Рей, "Туристик Қамқор" корпоративтік қорының директоры А.Б.Есілов, "Аружан" туристік агенттігінің сату бөлімінің басшысы Д. А. Дүйсекова қатысты. Іс-шара ұйымшылдық пен қарым-қатынас дағдыларын қалыптастыру үшін жылы достық атмосферада өтті. Қазіргі заманғы әндер, билер, "Туристік тағам" үй тапсырмасы бойынша өнер көрсету білім алушылардың ерекше қызығушылығын тудырды. Іс-шара соңында барлық қатысушыларға түрлі номинациялар бойынша сыйлықтар берілді. "Туризм және сервис" кафедрасының меңгерушісі А.А. Жунусова кафедрадағы мамандандыру, білім алушылар университеттің түрлі ғылыми үйірмелері мен іс-шараларына қатысуы туралы ақпарат берді. Бұл іс-шаралар білім алушыларға халықаралық және ішкі туризмді дамыту саласында дұрыс мамандықтарды таңдау сияқты күрделі міндетті шешуге бір қадам жақындатады деп үміттенеміз, бұл оларға тұрақты табыс әкеліп қана қоймайды!