2022 жылдың 24-25 наурызында студенттер Қайрат Аружан Талғатқызы, Қайрат Аяжан Талғатқызы, Нұрбай Жантөре Болатұлы Ресей халықтар достығы университетінде өткен бухгалтерлік есеп бойынша "бухчет айналамызда" атты Еуразиялық студенттік олимпиадаға қатысты. Оларға белсенді қатысқаны үшін сертификаттар және "іскерлік құзыреттілік"номинациясындағы жеңісі үшін диплом берілді. Ғылыми жетекшілер Н.Ж. Құрманқұлова мен Б.О. Төребековаға, сондай-ақ С.Н. Байбек пен А.Ш. Нұрғалиеваға алғыс хаттар табыс етілді.