2022 жылдың 20 мамырында Туризм мамандығының бітіруші курс студенттері үшін кәсіби сертификаттарды салтанатты түрде тапсыру рәсімі өтті. Сертификаттауды КТА және КАГиР қонақжайлылық индустриясының сертификаттау орталығы жүргізді.

Қонақжайлылық индустриясының сертификаттау орталығы" (СЦИГ) 2013 жылы қазақстандық туристік ассоциацияның (ТКТ) және Қазақстандық қонақ үйлер мен мейрамханалар ассоциациясының (КАГиР) құрылымдық элементі ретінде құрылды.

Туризм индустриясы мен қонақжайлылық индустриясының мамандары (қонақ үй кәсіпорындары мен тамақтандыру кәсіпорындары), сондай-ақ техникалық және кәсіптік білім беру (ТжКБ) бейіндік оқу орындарының және мәлімделген біліктілігін растағысы келетін жоғары оқу орындарының түлектері "СЦИГ" ЖШС персоналының сәйкестігін растау жөніндегі органды (П СРО) сертификаттау саласы болып табылады.

Туризм және Сервис кафедрасының 14 түлегі сертификаттаудың 2 кезеңінен сәтті өтіп, менеджер біліктілігін алды. Біздің түлектерімізді құттықтаймыз, сәттілік, денсаулық тілейміз және әрқашан жоғары деңгейде болыңыз!

Кәсіптік сертификаттау рәсімінен өткен студенттердің тізімі:

1. Оңайбаева Аружан Қайратқызы – Менеджер туризма
  2. Карбозова Еңілік Боталпайқызы – Менеджер туризма