2022 жылдың 16 сәуірінде Қазақ технология және бизнес университетінің қабырғасында ашық есік күні өтті. Біздің білім ордамызға Қарағанды қаласының No1 мектебінің түлектері мен ҚазҰТБ колледжінің түлектері келді. Бас ғимараттың фойесінде қонақтар делегациясын салтанатты жағдайда қарсы алды. Іс-шараның салтанатты ашылуынан кейін барлық қатысушыларға экскурсия ұсынылды, оның барысында болашақ студенттерге оқу бағыттары мен оларды қызықтыратын мамандықтар бойынша презентациялар көрсетілді. Мектеп оқушылары университеттің кафедралары мен зертханаларын аралады; педагогикалық ұжыммен байланыс өтті; дипломдық жобалармен және мүмкін болатын жұмыс орындарымен танысу; сән ақпарат орталығына және шеберханаларға, студенттер алаңына және түрлі шығармашылық көрмелерге бару. Бұл танысу талапкерге оқу орнына іштей қарауға мүмкіндік берді: тарих пен дәстүрді білуге, сондықтан біздің Alma Mater-ге қабылдауда неғұрлым саналы таңдау жасауға мүмкіндік берді.