2022 жылдың 15 ақпанында "Бизнес және басқару" кафедрасында ғылыми-зерттеу жұмыстарының конкурсы өткізілді

Студенттердің ғылыми-зерттеу жұмысы-бұл студенттің кәсіби қасиеттерін дамытуға ықпал ететін оқу процесінің ажырамас бөлігі. Ғылыми қызметке қатысу студентке маман ретінде дамуға, жаңа білім алуға, ақпаратты өңдеуге, экономикалық, әлеуметтік және гуманитарлық бейіндегі өзекті мәселелерді зерттеуге байланысты зерттеу дағдыларын дамытуға көмектеседі.

2022 жылдың 15 ақпанында "Бизнес және басқару" кафедрасында білім алушылар үшін ғылыми-зерттеу жұмыстарының конкурсы өткізілді. Конкурсқа "Экономика", "Есеп және аудит", "Қаржы", "мемлекеттік және жергілікті басқару"бағыттары бойынша жұмыстар ұсынылды.

Биыл "Қаржы"мамандығының 2 курс студенті Дюсенбаева Дина жеңімпаз атанды. "Қазақстан Республикасының жергілікті бюджетінің тиімділігін арттыру мәселелері" секция "Финанс". Камбарбекова Аида, "Есеп және аудит"мамандығының 3 курс студенті. "Күмісті дебиторлық қарыздар және оларды есептен шығару"тақырыбындағы жұмыс. "Есеп және аудит" секциясы.

Тиштик Арай "мемлекеттік және жергілікті басқару"мамандығының 4 курс студенті. "Мемлекеттің инвестициялық саясаты"тақырыбындағы жұмыс. "Мемлекеттік және жергілікті басқару" секциясы. Төлебаев Әлімжан тақырыбы: "Қазақстан Республикасындағы ауыл шаруашылығын субсидиялаудың мемлекеттік саясаты". "Экономика" Секциясы.

Қатысушыларға қызықты баяндамалар үшін рахмет!