14 -15 сəуірде Алматы технологиялық университетінде өткізілген XIV Республикалық пəндік олимпиадада В093 -Мейрамхана ісі жəне мейманхана бизнесі білім беру бағдарламасы тобы бойынша Нур-Сұлтан қаласының Қазақ технология жəне бизнес университетінің "Мейрамхана ісі жəне мейманхана бизнесі" мамандығының 2 курс студенттері Аманбаева Саяжан,Абдурасилова Айжан, Алиева Аружан, Султанова Адина ІІ дəрежелі дипломмен марапатталды. Жоғары оқу орындарының студенттер арасындағы сайыста өздерінің жастық жігерімен, белсенділік танытып шеберлік көрсеткені үшін студенттер мен олардың ғылыми жетекшілері Мұстафаев Қ.С., Бакербекова А.Т. алғыс айтамыз. БІЗ ШƏКІРТТЕРІМІЗБЕН МАҚТАНАМЫЗ!?