13 маусым күні Қ. Құлажанов атындағы Қазақ технология және бизнес университетінде 2024 жылғы бітіруші түлектерге диплом табыстау рәсімі өтті!

13 маусым күні Қ. Құлажанов атындағы Қазақ технология және бизнес университетінде 2024 жылғы бітіруші түлектерге диплом табыстау рәсімі өтті. Салтанатты шараны университет президент-ректоры, техника ғылымдарының докторы, профессор Байбеков Сейіт-Қасым Ниязбекұлы және Халық қаһарманы, генерал-лейтенант Бақытжан Ертайұлы Ертаев ашты. Сондай-ақ, шара барысында біліммен қатар қоғамдық жұмыста белсенді, көптеген халықаралық және республикалық ғылыми зерттеу жұмыстары конкурстарының, конференциялардың жеңімпаздары, түрлі жарыстарда топ жарғандар президент-ректор Алғыс хаттарымен марапатталды. Барша түлектерді құттықтай отырып, өз ісінің маманы атануларыңызға тілектеспіз!

Сәт сапар, жас түлек 2024!